coverSSK2018

Šimtmečio dainos. Folkroko grupės „Žalvarinis“ koncertas Einam tolyn
Gegužės 25 d. (penktadienis) 20.00 val.
S. Daukanto aikštė

ŽALVARINIS – žymiausia Lietuvos folkroko grupė. Aštrūs gitariniai rifai, roko pulsavimas, folkloras, jo interpretacijos ir šiuolaikinių muzikos stilių sintezė. Visa tai – ŽALVARINIS. Lietuviškos dainų tradicijos, ugningumas ir šiuolaikinės ne tik roko, bet ir bliuzo bei world muzikos įtakos sukuria nepamirštamą, galingą sprogstamąjį muzikinį mišinį.
Grupė susikūrė 2001 metais. Jos sudėtis laikui bėgant keitėsi, tačiau pagrindiniai nariai išliko. Dabar ŽALVARINĮ sudaro vokalistė Ineta Meduneckytė, Sigita Jonynaitė ir vokalistas - gitaristas Robertas Semeniukas.
Grupės energija ir rokenrolinis, bliuzinis groove‘as įsuka ir išjudina visus. Todėl nenuostabu, kad grupė pasirodo įvairiuose roko muzikos festivaliuose ne tik Lietuvoje, Latvijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Estijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, gastroliavo Jungtinėse Amerikos valstijose, Kinijoje.
Tarptautiniame folkloro festivalyje „Skamba skamba kankliai“ ŽALVARINIS pristato naujausią savo albumą „Einam tolyn“, kuris yra skirtas atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti.

Daugiau informacijos apie grupę: www.zalvarinis.lt

Rėmėjai

Go to top