Ciulba Ciulbutis„Čiulba čiulbutis“ – vienas iš tradicinių festivalio „Skamba skamba kankliai“ renginių, vykstantis jau devintą kartą.
Šiame solistų ir mažų grupių koncerte išgirsime, kokios įvairios, įdomios, neretai visaip ornamentuotos yra mūsų senosios dainos. Pamatysime, kiek puikių ir skirtingų folkloro atlikėjų turime Lietuvoje. Dažnas jų – užaugęs su daina muzikuojančioje šeimoje, perėmęs tradiciją iš močiutės ar senelio, kiti – liaudies dainą atradę folkloro ansamblyje, o treti ir studijavę etnomuzikologijos mokslą.
Išgirsime dainuojant ir patį šių mokslų profesorių Rytį Ambrazevičių bei nusipelniusią artistę, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatę, žymiausią liaudies dainų atlikėją Veroniką Povilionienę. Koncerte taip pat dainuos ir šeimyniniai duetai bei nuolatinio šių koncertų dalyvio – Vilniaus universiteto folkloro ansamblio „Ratilio“ – entuziastingos vadovės Mildos Ričkutės paruošti solistai ir merginų tercetas.
Koncertas „Čiulba čiulbutis“ vyks Vilniaus rotušėje. Jį išvysti galima trejopai.
🎫 Apsilankykite renginyje su išankstiniu bilietu; nemokami bilietai platinami čia: https://bit.ly/3wi2bTb.
🎥 Stebėkite tiesioginę transliaciją festivalio Facebook ir YouTube paskyrose.
🎞️ Taip pat renginį galite išvysti festivalio ekrane, įrengtame Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kieme; nemokami bilietai bus platinami vėliau.
Go to top