IMG 5505COVID-19 tiesiogiai ar netiesiogiai palietė kiekvieną iš mūsų. Jau tapo akivaizdu, kad artimiausiu metu koncertai, festivaliai ir kitokie susibūrimai nebus galimi. Kaip ir kitos kultūros organizacijos, taip ir mes esame priversti stabdyti kai kurias savo numatytas veiklas. 

Įvertinę situaciją šalyje bei pasaulyje, su apgailestavimu turime atšaukti 2020 metų festivalį „Skamba skamba kankliai“.

Nors Lietuvoje šiuo metu nėra oficialaus Vyriausybės nurodymo atšaukti gegužę vyksiančius renginius, tačiau situacija nėra palanki tokio pobūdžio įvykiams, kadangi net ir pasibaigus karantinui negalėsime iš karto grįžti prie mums įprasto gyvenimo ritmo.

Nors ir liūdna priimti tokį sprendimą, šiuo metu svarbiausia yra sveikata ir saugumas, todėl nenorime rizikuoti ir sudaryti palankios terpės viruso plitimui.

Tikime, jog tai bus tik nedidelė pauzė šioje ilgus metus skaičiuojančioje festivalio tradicijoje, o praėjus pandemijai bei jos padariniams, vėl susitiksime koncertuose, dainų ir šokių sūkuryje, pasikviesime svečių iš užsienio. Tariame AČIŪ visus metus besiruošusiems festivalio atlikėjams bei publikai, kasmet gausiai susirenkančiai į „folkloro atlaidais“ vadinamą renginį.

Rėmėjai

Go to top