Sutartinių koncertasSutartinių koncertas „Aukseliu lingo, perlaliu mirgo“
Penktadienio vakarą Šv. Kotrynos bažnyčią užpildys giedamų, kankliuojamų, skudučiuojamų ir daudytėmis bei ragais tūtuojamų sutartinių garsai.
Aštrios sekundos, derančios su ryškiais ritmo akcentais, kaitaliosis su švelnesniais sąskambiais ir tolygia laiko tėkme, panardinančia klausytoją į visišką nusiraminimą. Nuolat besikartojantys maginiai garsažodžiai padės šias skirtingas muzikos spalvas suausti į vieną margaraštį audinį.
Klausytojai galės klausytis sutartinių muzikos dvejopai: ir užsimerkę – panirdami į ramybės būseną, atsiribodami nuo kasdienybės rūpesčių, trikdžių ir triukšmo, tarsi persikeldami į kitą erdvę, ir atsimerkę – grožėdamiesi geometriniais sutartinių šokių piešiniais, sekdami šokio judesių ryšį su muzika, stebėdami giedotojų ir muzikantų elgseną – siekį kuo geriau sutarti.
Patyrusioms, geru balsų „sumušimu“ pagarsėjusioms „Trys keturiose“ giedotojoms atitars jaunatviški Vilniaus universiteto folkloro ansamblio „Ratilio“ balsai, prie bendro sutarimo prisidės ir viešnios iš Kauno – sutartinių giedotojų grupė „Gaudė“.
Koncertas „Aukseliu lingo, perlaliu mirgo“ vyks Šv. Kotrynos bažnyčioje. Jį išvysti galima trejopai.
🎫 Apsilankykite renginyje su išankstiniu bilietu; nemokami bilietai platinami čia: BILIETŲ NĖRA
 
🎥 Stebėkite tiesioginę transliaciją festivalio Facebook paskyroje.
🎞️ Taip pat renginį galite išvysti festivalio ekrane, įrengtame Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kieme; nemokami bilietai į kiemą čia>>> 
Go to top