„Sufi trio“ – tai muzikantai iš Irano, atstovaujantys persų kultūrai. Visi trys muzikantai pavieniui dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose ar ansamblių veikloje ir šiemet kartu susiburs ant „Skamba skamba kanklių“ scenos!

Mohammad’as Rasouli, kilęs iš Šiaurės Irano, mokėsi groti nėjumi (klasikine persiška fleita) jau nuo 1991-ųjų. Iš įvairiausių mokytojų perimdamas patirtį, muzikantas studijavo tradicinę persų kultūrą, o baigęs akademines studijas ėmė dalyvauti įvairioje muzikinių projektų veikloje bei mokyti nėjaus instrumento meno muzikos mokyklose. Nuo 2004-ųjų Mohammad’as Rasouli gyvena Varšuvoje, kur rengia solo koncertus bei groja su kitais žymiais muzikantais. Taip pat jo iniciatyva susibūrė persų bei lenkų ansamblis, vienijantis muzikantus, norinčius supažindinti plačiąją visuomenę su tradicinės persų muzikos ypatybėmis. Mohammad’as Rasouli rengia edukacines dirbtuves, moko groti nėjumi bei koncertuoja visame pasaulyje (Irane, Lenkijoje, Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir kt.)

Omid’as Samari groja perkusiniais iranietiškais instrumentais, daugiausia Tombak būgnu. Po Teherano Muzikos akademijos baigimo Omid’as Samari dalyvauja daugybėje muzikos projektų (radijuje, televizijoje, Irano Muzikos asociacijoje ir kt.). Muzikantas taip pat bendradarbiauja su įvairiomis grupėmis ir yra Mohammad’o Rasouli vadovaujamo ansamblio narys.

Tayeb’as Emamgholi pradėjo groti dafu, įrėmintu persišku būgnu, dar būdamas penkerių. Per savo muzikinę karjerą muzikantas jau yra dalyvavęs daugelyje projektų drauge su garsiais muzikantais ir kompozitoriais. Taip pat Tayeb’as Emamgholi dafo instrumento meno moko kitus, rengia edukacines dirbtuves bei aktyviai vykdo muzikinę veiklą (taip pat drauge su su Mohammad’u Rasouli), todėl yra koncertavęs įvairiose pasaulio šalyje (Irane, Švedijoje, Turkijoje, Lenkijoje, Libane ir kt.)

Rėmėjai

Go to top